Coordonator Agronom
Excon Consultanta
Intrarea Liteni, Bucuresti, Romania
8 zile în urmă

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru clientul sau, o companie care activeaza in sectorul Agricultura.

Cerinte :

  • Studii superioare in domeniul agronomic;
  • Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala;
  • Bune abilitati de relationare si comunicare, flexibilitate;
  • Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati :

  • Realizeaza rapoarte privind terenurile cultivate, tipuri de culturi, tehnologii implementate;
  • Ofera asistenta in elaborarea si implementarea de proiecte noi si se intereseaza in mod constant cu privire la posibile programe de finantare;
  • Verificarea calitatii fitosanitare a samantei importate si efectuarea notificarilor de import catre autoritati;
  • Consultanta pentru furnizori in toate problemele legate de cultivare, fitosanitare, recoltare, transport, pregatire si depozitare a cantitatilor de produse;
  • Se asigura de controlul ventilatiei in spatiile de depozitare (umiditate, temperatura, variatii);
  • Intocmire situatii si rapoarte centralizate privind activitatile desfasurate.

    Beneficii :

  • Pachet de lucru adaptat nevoilor postului, cu echipament de comunicare, deplasare, bonusuri direct productive;
  • Training-uri pentru dezvoltarea competentelor principale in raport cu responsabilitatile postului.

  • LinkedIn 0
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite