Secretara, contabilitate primara
SC ACN Piese Utilaje SRL
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • buna organizare, atentie la detalii, atentie distributiva,
  • atitudine si gandire pozitiva
  • capacitatate de lucru in echipa
  • abilitati de comunicare, planificare
  • seriozitate
  • cunostinte MS office
  • cunostinte program de facturare
  • Descrierea jobului

    Fisa postului va include :

  • inregistrarea facturilor furnizorilor,
  • emiterea de facturi si chitante unde este cazul catre clienti, urmarirea facturilor restante.
  • emiterea de AWB-uri si urmarirea livrarii coletelor.
  • instiintarea clientilor in legatura cu expedierea de colete catre acestia.
  • asigurarea asistentei clientilor in relatia cu departamentul de vanzari sau cu firmele de curierat pentru solutionarea rapida si eficienta a eventualelor neplaceri.
  • primeste persoanele din afara (clienti, parteneri de afaceri etc.), ii informeaza pe cei interesati despre sosirea acestora dupa care conduce vizitatorii la persoanele respective, asigurand protocolul aferent.
  • tehnoredactarea de acte
  • inregistrarea actelor in registrele si evidentele interne
  • completarea si transmiterea borderourilor lunare
  • primirea si inregistrarea de corespondenta
  • asigura comunicarea cu firma de contabilitate
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite