MEDIC MEDICINA GENERALA / MEDIC SPECIALIST MEDICINA MUNCII
Clinica Polisano
Romania
27 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Medic cu specialitatea in medicina muncii / medicina generala;
  • Certificat de membru cu drept de libera practica;
  • Flexibilitate si abilitate de a actiona sub tensiune;
  • Minimum 1 an experienta in spital sau cabinet medical;
  • Domiciliu sau disponibilitate de relocare in Sibiu.
  • Descrierea jobului

  • Efectueaza controale medicale periodice / de angajare pe teren sau la sediul firmelor client ;
  • Efectueaza examene clinice si investigatii paraclinice;
  • Completeaza dosarele medicale ale angajatilor conform legislatiei in vigoare ;
  • Acorda tratament si urmareste evolutia pacientilor;
  • Acorda asistenta medicala preventiva pentru boli profesionale si pentru bolile transmisibile;
  • Urmareste conditiile de munca si expunerea profesionala;
  • Vizeaza concedii medicale;
  • Raspunde de calitatea serviciilor medicale oferite ;
  • Respecta confidentialitatea informatiilor de la locul de munca;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite