.NET fejlesztő - Relokáció: Romania
CodingLab
Brașov, Brașov County, Romania
‎‎în urmă cu 1 oră
source : Best Jobs

Cégünk a CodingLab () keres 3+ év tapasztalattal rendelkező .NET fejlesztőket. Amennyiben szeretnél bankok, biztosító társaságok, ipar, telco valamint e-

kereskedelem területén működő nemzetközi partnereink projektein dolgozni, új technológiákat tanulni, megismerni nagyvállalatok szoftverfejlesztési műhelyét úgy érdemes tovább olvasnod.

Elvárások :

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel C#, ASP.NET és más webes technológiákban
  • Legalább 3 éves relációs adatbázisok területén szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat webes alkalmazások és adatbázisok megtervezésében
  • HTML, CSS, Javascript ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv biztos, társalgási szintű ismerete
  • Keresed a fejlődési lehetőségeket
  • Előny :

  • A programozás nem csak a hivatásod, hanem a hobbid is
  • Front-end fejlesztésben (JQuery, TypeScript, AJAX ) szerzett tapasztalat
  • SharePoint felhasználói és fejlesztői tapasztalat
  • Microsoft minősítések
  • Amit kínálunk :

  • Magas szintű szakmai színvonal, nemzetközi és hazai szinten is elismert szakembergárda
  • Folyamatos fejlődés, legújabb technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, új ötletekre nyitott vezetőség
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Fiatalos jó hangulatú csapat
  • Budapesti munkavállalásnál segítünk beszerezni a munkavállalási engedélyt valamint a lakás kiválasztásban is adunk támogatást.

    Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite
    Email-ul meu
    Continuă
    Formular