Arhivar Departament Tehnic - Auchan Retail Romania
AUCHAN RETAIL ROMANIA
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare / medii.

Buna cunoastere a unei limbi straine.

Experienta similara pe o pozitie administrativa similara.

Descrierea jobului

Ocupantul postului are obligatia de a analiza sistematic, sa evidentieze si sa ordoneze documente in arhiva firmei, astfel incat sa optimizeze timpul pentru gasirea unui document necesar.

Activitate arhiva :

  • Asigură activitatea de primire, înregistrare şi clasare a documentelor de intrare în depozitul de arhivă sediu;
  • Urmăreşte modul de aplicare al Nomenclatorului arhivistic la constituirea dosarelor şi preia de la compartimente pe bază de inventar dosarele constituite
  • Răspunde de evidenţa, selecţionarea, păstrarea documentelor create, în arhiva sediu
  • Întocmeşte inventarele documentelor existente în arhiva unităţii şi introduce informaţiile în baza de date.
  • Activitatea din Departamentul Tehnic

  • Furnizeaza suport administrativ echipei din subordinea Directorului Tehnic, in vederea implementarii proiectelor in derulare.
  • Conlucreaza cu toti membrii echipei din Departamentul Tehnic.
  • Raportați această lucrare