Inginer proiectant
Rodax Impex Srl
Bucuresti, Romania
acum 1 minut
source : BizooJobs

Descrierea postului

Activitati de proiectare si de urmarire a modului de implementare a proiectului pana la finalizare

Intocmirea necesarului de materiale pentru proiectele aflate in derulare sau potentiale proiecte

Deplasari la clienti pentru efectuarea de masuratori

Oferirea de informatii tehnice si mentinerea relatiei cu clientul pe parcursul derularii proiectului

Raspunde pentru calitatea activitatii personalului aflat in subordine, pentru fluxul operational avizat si realizat in proiectele in care este implicat (proiectare, implementare, finalizare)

Cerinte

Studii superioare tehnice (avantaj Mecanica)

Experienta minim 3 ani in activitati de proiectare / productie (domeniul tehnic)

Cunostinte avansate de lucru in programe specifice pe calculator

Permis de conducere categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul negociabil

Raportați această lucrare