AGENT APROVIZIONARE AUTOMATE
SC EUR COMTUR SRL
Alba Iulia
‎în urmă cu 16 ore
source : EJOBS GROUP

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în Transport / Distributie, Vanzari, Alimentatie / HoReCa
  • Ce reprezintă criteriile de selecție?

    Aceste criterii sunt considerate esențiale în procesul de selecție de către angajator. Înainte de a aplica, verifică CV-ul și asigură-te că îndeplinești toate aceste criterii.

    Descrierea jobului

    Angajam operator automate vending pentru ALBA, BUCURESTI / ILFOV si CLUJ

    Cautam o persoana dinamica, serioasa, usor adaptabila.

    Prin aplicarea CV-ului dvs, la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal.

    Datele furnizate ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

    Descrierea jobului :

  • Vizitarea in vederea alimentarii, intretinerii si incasarii a automatelor de bauturi calde / reci amplasate in diferite locatii;
  • Cerinte :

  • permis conducere categora B, minim 2 ani experienta;
  • nu este necesara experienta intr-un post similar;
  • se asigura instruire si trainning;
  • seriozitate si promptitudine.
  • Avantaje :

  • salariu NET : 500 - 1000 Euro;
  • masina de serviciu si telefon;
  • bonusuri salariale in functie de performanta;
  • stabilitate la locul de munca;
  • Raportați această lucrare