Junior Project Manager
Nexio Management
Bucharest, Romania
5 zile în urmă
source : Just Join IT

MS Project (junior)

Enterprise Architect (junior)

MS Office (regular)

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie.

Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii.

Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in. : w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI.

W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT.

Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Dołącz do #NexioTeam już dziś!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Kompleksowe zarządzanie projektami dotyczącymi wdrażania nowych produktów, ich utrzymania i rozwoju, zgodnie z metodologią i przyjętymi standardami
  • Nadzór nad realizowanymi projektami pod kątem budżetowym, realizacji zakresu, harmonogramu i jakości wykonywanych prac
  • Zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie
  • Formułowanie wymagań biznesowych do zmian w systemach informatycznych
  • Testowanie poprawności dostarczanych zmian i funkcjonalności
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz wsparcie merytoryczne dla innych jednostek organizacji
  • Zapewnienie rzetelnej informacji o stanie realizacji poszczególnych projektów (regularnie na potrzeby kadry menadżerskiej)
  • Tworzenie pełnej dokumentacji projektowej
  • WYMAGANIA :

  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość metodyk w obszarze zarządzania projektami np. PMI (PMBOK), Prince2, Agile oraz narzędzi wspomagających takich jak MS Project, Enterprise Architect,
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów, doskonałe zdolności organizacyjne i współpracy z ludźmi
  • Otwartość i szybkość w zdobywaniu nowej wiedzy, w tym w zakresie nowych technologii, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność przygotowywania zrozumiałych i czytelnych prezentacji z opisem wykonywanych zadań lub przeprowadzanych analiz
  • Umiejętność ustalania priorytetów, podejmowania decyzji i egzekwowania ich realizacji
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Oferujemy :

  • Szeroki wachlarz ciekawych, zaawansowanych technologicznie i pełnych wyzwań projektów
  • Pracę zdalną - możliwa pełna praca zdalna lub hybrydowa
  • Elastyczne formy współpracy : umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów : Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit, lekcje angielskiego
  • Finansowanie certyfikatów technicznych
  • Raportați această lucrare