Asistent vânzări- Head Office
SC DECO CENTER SRL
Floresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Compania Deco Center, membră a grupului Mendola Investment Group, angajează

Operator Date - departament vânzări, clienți tip Key Account

ABILITĂŢI SI CUNOSTINŢE NECESARE :

  • Experienţă în introducere date ( comenzi, facturi, avize ) în sistem de gestiune, viteză si dexteritate, gândire logică
  • Persoană organizată, atentă la detalii, promptă, orientată către îndeplinirea sarcinilor la timp, comunicativă, cu spirit de echipă și atitudine pozitiva si responsabilă
  • Locatie : Parc industrial Unimode Vlaha, jud. Cluj, localitatea Vlaha. Se asigură transport zilnic la sediul firmei

    Descrierea jobului

    RESPONSABILITĂŢI PRINCIPALE

  • Introducere si predare comenzi astfel incat sa se atinga targetul de vanzari
  • Analiza comenzi si cantităti agreate
  • Confirmarea comenzilor catre client conform termenului agreat
  • Verificare status comenzi online
  • Introducere si actualizare preţuri in sistem
  • Suport manageri de vânzări, informaţii disponibilitate stoc, transmitere necesar către producţie, rezervări stocuri in sistem, verificări diferenţe preţ / cantitate, verificare / introducere / completare cereri de retur, blocări stocuri pe locaţii
  • OFERIM :

  • Transport asigurat
  • Tichete de masă
  • Siguranța și stabilitatea locului de muncă
  • Echipă tânără, totodată stabilă
  • Mediu de lucru flexibil
  • Teambuildinguri anuale
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie aflată în plin proces de dezvoltare
  • DECO CENTER este o companie românească, fâcănd parte din grupul de firme Mendola Investment Group, care își desfășoară activitatea în plan intern și internațional, sub brandul MENDOLA FABRICS, având peste 15 ani de experiență în domeniul decoratiunilor interioare, lider de piata in segmentul textilelor decorative.

    Raportați această lucrare