Senior Java Developer
Connectis
Bucharest, Romania
4 zile în urmă
source : Just Join IT

Java (advanced)

Spring Boot (advanced)

Twoje obowiązki

  • Budowa nowego oprogramowania na potrzeby obszaru medialnego
  • Udział w projekcie nad międzynarodową aplikacją streamingową
  • Praca w najnowszych technologiach : Java, Spring
  • Praca w metodologii SCRUM
  • Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Java Developer
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 / C1)
  • Dobra znajomość Java, Spring Boot
  • Znajomość narzędzi CI / CD
  • Mile widziane :

  • Znajomość AWS
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Oferujemy

  • 5 000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Atrakcyjną karierę w szybko rozwijającej się organizacji
  • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Długofalowa współpracę, forma B2B
  • Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami : )

    Raportați această lucrare