Barista Coffee To Go CENTRU COMERCIAL
CAFE REM SHOP SRL
Tirgu‑Mures
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • studii medii
  • abilitati de comunicare
  • atitudine pozitiva si orientare spre client
  • implicare in activitatea desfasurata
  • responsabilitate si seriozitate
  • Descrierea jobului

    Candidatul va avea ca sarcini :

  • asigurarea unui nivel superior al procesului de vanzare prin servirea amiabila si rapida a clientului
  • operarea casei de marcat,incasare si tot ce tine de operatiunile de incasare
  • aranjarea produselor pe raft conform standardelor companiei
  • consilierea clientilor in legatura cu produsele ce le comercializam
  • promovarea produselor comercializate
  • procesarea cafelei(prajire,preparare)
  • Oferta noastra :

  • pachet salarial atractiv si peste mediu+bonuri de masa,cu posibilitate de crestere in timp in functie de implicare si performante
  • program de training gratuit
  • un mediu de lucru placut,modern si dinamic ,fiind in centrul comercial (PROMENADA MALL)
  • Raportați această lucrare