FRIGOTEHNIST
MIDAL INTERFRIG SERVICE SRL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Pregatire profesionala foarte buna in domeniului frigului industrial;
  • Cunostinte de automatizare frigorifica si electrica reprezinta un plus ;
  • Experienta minima de 5 ani;
  • Atitudine corecta fata de colegi si sefi;
  • Asumarea responsabilitatii pentru ceea ce executa in cadrul job-ului.
  • Altruism in ceea ce priveste opiniile tehnice, solutiie tehnice fata de colegi;
  • Inovativ si creativ, deschis la noi tehnologii.
  • Descriere job :

    Executarea de operatiuni de mentenanta, reparatii ori executia unor camere sau depozite / instalatii frigorifice aflate in portofoliul de clienti ai companiei.

    Responsabilitati :

  • deplasari la interventii programate in Bucuresti si in tara.
  • pastrarea unei comunicari permanente cu colegii si sefii ierarhici;
  • lucrarile sa fie executate corespunzator din punct de vedere tehnic, cu respectarea indicatiilor scrise si verbale ale superiorilor;
  • Bonusuri :

  • tichete de masa;
  • plata orelor suplimentare;
  • bonusuri de performanta;
  • trainig-uri;
  • Raportați această lucrare