Coordonator Depozit in Isalnita
GABTEO Consult SRL
Filiasi
‎în urmă cu 12 ore
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Studii superioare de preferat studii tehnice;
  • Experienta de lucru in industria petroliera sau productie;
  • Experienta anterioara de coordonare a unei echipe de lucru;
  • Capacitatea de a lua decizii si de a evalua impactul acestora;
  • Atentie la detalii si integritate profesionala;
  • Adaptabilitate si autocontrol;
  • Respectarea termenelor limita si urmarirea rezultatelor;
  • Excelente abilitati de coordonare a unei echipe, leadership, dezvoltare a personalului din subordine;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Buna capacitate de stabilire a prioritatilor si de rezolvare a problemelor;
  • Cunoasterea limbii engleze : nivel mediu - constituie avantaj.

    Descrierea jobului

    Pentru clientul nostru ce este reprezentat de o companie prezenta la nivel global ce activeaza in domeniul Petrolului si Gazelor, recrutam Coordonator Depozit .

    Locatie : Isalnita (Judetul Dolj).

    Prin intermediul diviziilor de afaceri, partenerul nostru furnizeaza servicii principalelor sectoare economice : transporturi, agricultura si sector alimentar, petrol-gaze si chimie, mediu si securitate in munca, constructii, energie si utilitati, etc.

    Candidati targetati din zonele : Craiova, Filiasi, Drobeta Turnu Severin, Pitesti.

    Responsabilitati :

  • Supervizarea si instruirea echipei (aproximativ 20 persoane), pentru a asigura respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru;
  • Reprezentarea companiei in relatiile cu proprietarul depozitului, cu autoritatile si alti contractori, conform prevederilor contractului de Prestari Servicii;
  • Supervizarea demersurilor facute pentru mentinerea utilajelor si a echipamentelor ce deservesc depozitele in functiune cu timpi minimi de oprire;
  • Verificarea si monitorizarea permanenta a factorilor implicati in mentinerea in functiune a depozitelor de operare;
  • Supervizarea depozitarii, manipularea corespunzatoare, organizarea capacitatilor de stocare si gestionarea eficienta a produselor petroliere;
  • Supervizarea activitatilor din cadrul depozitului si verificarea incadrarii in bugetele alocate;
  • Gestionarea eficienta a personalului din cadrul depozitului, cu respectarea prevederilor legale in domeniu si a procedurilor si reglementarilor interne.

    Beneficii :

  • Tichete de masa (15 RON / zi lucratoare);
  • 24 zile de concediu / an;
  • Acces la servicii medicale private;
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Mediu de lucru dinamic intr-o companie lider la nivel global in sectorul sau de activitate.

    Raportați această lucrare