Agent vanzari Bucuresti
CAROLI FOODS GROUP SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Iti plac vanzarile? Si noua. Si vindem bine, de aceea te vom invata si pe tine noile tactici de vanzare daca vii alaturi de noi ca Agent vanzari sa ne ajuti sa vindem si mai bine.

Tu poti fi viitorul nostru coleg, daca :

  • ai experienta relevanta in vanzari directe in domeniul FMCG;
  • ai minim liceu cu diploma de bacalaureat (studiile superioare reprezinta avantaj);
  • ai foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
  • esti o persoana pasionata de vanzari, dinamica, responsabila, integra, orientata catre client si atingerea obiectivelor.
  • Descrierea jobului

  • vizitezi constant clientii din zona si preiei comenzile (clientii TT&FS);
  • dezvolti reteaua de clienti pe zona ta;
  • analizezi evolutia in vanzari si actionezi pentru realizarea target-ului lunar;
  • incasezi la termenele stabilite creditele acordate clientilor;
  • Ce iti oferim : STABILITATE :

    STABILITATE :

    contract de munca pe o perioada nedeterminata

    SIGURANTA :

    salariu fix si comision din vanzari

    tichete de masa 15 lei / zi lucratoare

    pachet lunar cu produsele companiei

    GRIJA PENTRU OAMENI :

    echipamente de lucru adecvate si adaptate situatiei actuale

    acces la servicii medicale gratuite

    SUCCES :

    posibilitati de promovare si training-uri.

    Raportați această lucrare