Asistent manager - AHR - Ploiesti
Agentia Nationala Ahr Traduceri
Ploiesti, Romania
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Asistent manager - Ploiesti

Cerinte

Jobul potrivit - manager de proiecte te asteapta astazi !

Daca vrei sa te alaturi unei echipe de elita, am fi bucurosi sa te avem alaturi >

Manager Ploiesti.

Domeniul : traduceri, legalizari, apostile.

Avantaje : abilitate de a lucra pe PC, persoana comunicativa, etica profesionala, motivatie, atentie, onestitate, atitudine pozitiva, disponibilitate, capacitate de rezolvare a problemelor, spirit de echipa, disciplina, putere de convingere, stabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite