Large Corporate RM - Sucursala Regina Elisabeta
LIBRA INTERNET BANK SA
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Te potrivesti pentru acest job daca :

Esti absolvent de studii superioare cu profil economic si ai experienta in domeniul bancar

Ai abilitati puternice de comunicare, vanzare, negociere si persuasiune

Experienta bancara in vanzarea de produse si servicii clientilor persoane juridice - minim 2 ani

Esti o persoana zambitoare, pozitiva, proactiva, perseverenta

Detii permis auto categoria B

Ai minime cunostinte de analiza financiara

Descrierea jobului

Ce vei face in aceasta pozitie :

Vei stabili si participa la intalniri cu potentiali clienti pe segmentul Large Corporate

Vei prezenta clientilor Large Corporate produsele si serviciile, oferindu-le solutii financiare potrivite

Vei realiza analiza financiara preliminara a afacerii respectivilor clienti sau potentiali clienti, cu scopul acordarii de finantare

Vei participa activ la realizarea documentatiilor necesare acordarii de finantare, urmand fluxurile standardizate si procedurate

Indeplinirea rezultatelor de business ale sucursalei vor fi permanent in atentia ta

Motive sa ne alegi :

Suntem tineri, varsta media este de 28 de ani

Ne place inovatia si tehnologia : 10% dintre angajatii nostri lucreaza in IT

Odata ajuns in echipa, te faci remarcat rapid si promovezi pe baza rezultatelor tale : 60% dintre colegii care ocupa pozitii manageriale, provin din promovare interna

Beneficiile pe care le vei avea, iti indeplinesc cele mai importante nevoi, dar si unele dintre visuri :

program flexibil

liber de ziua ta de nastere

abonamente medicale premium la clinici de prestigiu

activitati in echipa

costuri bancare preferentiale (comisioane, schimburi valutare, dobanzi credite)

Construim programe dedicate angajatilor, strans legate de pasiunile lor, dar si de nevoile de dezvoltare : Libra Energize, Libra Cultural, Academia de Banking, traininguri, sesiuni de inovatie

Noi evoluam rapid. Si tu poti.

Hai in echipa noastra!

Raportați această lucrare