Locuri de munca persoane cu dizabilitati
Man Advertising Solutions Srl
Bucuresti, Romania
5 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Angajam persoane cu dizabilitati / handicap pentru diverse domenii de activitate si in conformitate cu certificatul de handicap.

Locurile de munca sunt adaptate dizabilitatii / handicapului atat ca acces cat si prin fisa postului, iar transportul este asigurat.

Avem posturi disponibile cu program de lucru pentru 2, 4 sau 6 ore.

Oferim chiar si posibilitatea ca, activitatea profesionala sa fie desfasurata de acasa.

Tot ceea ce trebuie sa faceti este intrati in legatura cu noi.

Cerinte

Conduita, determinare, vointa, perseverenta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv, transport asigurat, bonuri de masa.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite