CONSULTANT DE VÂNZĂRI ÎN CONDIȚII DEOSEBITE
SANTA NICO
Galati
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL trebuie să fie : dinamic,pozitiv,spontan,sociabil și determinat, deschis la noi provocări.

Responsabilități :

  • Minim studii medii;
  • Ținută business obligatorie;
  • Contactarea telefonică a potențialilor clienți / clienților existenți;
  • Negocierea și efectuarea procesului de vânzare;
  • Beneficii :

  • Salariu fix+grilă de bonusare / doar comision;
  • Training specializat pe activitatea companiei;
  • Program de lucru full-time;
  • Acces la bonusuri și concursuri periodice;
  • Colaborarea cu manageri și directori calificați și cu o vastă experiență în domeniu;
  • Acces la team-building-uri periodice oferite de companie.
  • Raportați această lucrare