Customer Service Specialist
Novaservis Ferro Group SRL
Cluj‑Napoca
‎în urmă cu 10 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

ar trebui sa detina :

  • abilitati excelente de comunicare
  • cunostiinte avansate de Microsoft Office (Excel+Word)
  • abilitati de organizare si administrative
  • cunostiinte avansate de engleza (scris+vorbit)
  • abilitatea de a invata rapid si adaptabilitate
  • atentie la detalii
  • abilitatea de a lucra sub presiune si de a respecta termenele limita
  • abilitatea de a lucra independent si in echipa
  • flexibilitate, implicare, asumarea responsabilitatilor; spirit de echipa; proactivitate
  • experienta in customer service - recomandat!
  • Responsabilitati

    Prelucrarea comenzilor de la clienti in sistem tip SAP

    Urmarirea comenzilor transmise si urmarirea livrarii

    Verificarea stocurilor la cerere

    Asigurarea conditiilor de facturare respectare discount, scadenta

    Verificarea si corectarea preturilor

    Centralizare si actualizare date

    Elaborare rapoarte

    Preluarea apelurilor telefonice

    Beneficii

  • laptop / desktop + telefon
  • tichete masa
  • decontare transport in limita a 95 RON / luna
  • Raportați această lucrare