Stivuitorist Nanov, Teleorman - Caussade Semences
Manpower
Turnu Magurele
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Caussade Semences , companie multinationala care multiplică, procesează și comercializează semințe pentru cultura mare și plante furajere angajeaza un STIVUITORIST cu atestat ISCIR.

Cerinte :

  • Atestat ISCIR pentru motostivuitor;
  • Experienta minima pe o pozitie similara;
  • Seriozitate si constiinciozitate;
  • Responsabilitati :

  • Asigura incarcarea / descarcarea produselor si marfurilor;
  • Ajusteaza cantitea marfurilor astfel incat acestea sa se incadreze in parametrii tehnici normali privind capacitatea utilajului;
  • Conduce si manipuleaza utilajul in conditii de deplina siguranta, folosindu-l conform standardelor si indicatilor prevazute de producator;
  • Se ingrijeste de buna stare de functionare a vehiculului si evita / previne aparitia accidentelor de natura sa afecteze persoane, bunuri sau utilajul in sine;
  • Respecta indicatiile tehnice de transportare si manipulare a marfii.
  • Program : LUNI -VINERI 8 ore / zi in 2 schimburi : 6 : 00-15 : 00 / 15 : 00-24 : 00

    Beneficii :

  • Tichete de masa (315 lei / luna);
  • 600 lei net prima Paste
  • Asigurare medicala;
  • Decont transport;
  • Al 13-lea salariu.
  • Raportați această lucrare