Reprezentant medical - Compania Galenica SA
Pharma Net Solutions
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate in aria medicala (medicina umana, veterinara, biologie, chimie, farmacie)- constituie un avantaj.
  • Experienta in promovarea farmaceutica la medici specialisti, reprezinta un avantaj promovarea la medici cardiologi, psihiatri, dermatologi, medici de familie.
  • Capacitatea de a lucra in echipa
  • Abilitatea de a planifica activitatea
  • Disponibilitatea de a efectua deplasari
  • Managementul eficient al zonei alocate si al clientilor
  • Cunostinte de operare PC si limba engleza.
  • Permis de conducere cat. B, fara evenimente negative
  • Responsabilitati :

  • Promovarea in mod etic a produselor companiei respectand strategia si politica companiei
  • Realizarea numarului de vizite impus in judetele alocate
  • Administrarea eficienta a zonei desemnate in vederea indeplinirii obiectivelor de vanzari
  • Raportarea activitatii proprii in aplicatia interna.
  • Se ofera :

  • pachet motivational concordant cu rezultatele obtinute
  • traininguri de produse si vanzari
  • Raportați această lucrare