Office manager (part time)
SOFTLEAD DEVELOPMENT SRL
Bucuresti
acum 32 minute
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Foarte puțini sunt cei care nu se miră când aud câte lucruri frumoase facem, deși suntem încă o echipă mică. Pentru că ne concentrăm pe acțiunile și strategiile care fac diferența, pe acele proiecte și pe clienți care ridică ștacheta, care ne provoacă să ieșim din zona de confort.

Credem într-un mediu de lucru relaxat, unde rutina și blazarea nu își pot face loc.

Responsabilități :

  • Activitati de secretariat
  • Evidenta si intocmirea documentelor administrative
  • Gestionarea relație cu furnizori
  • Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor
  • Transmiterea corespondentei prin e-mail, curier, fax
  • Actualizare baze de date
  • Beneficii :

  • Salariu motivant
  • Laptop personal
  • Abonament de sănătate la o rețea de clinici private
  • Bonuri de masă
  • Birou în zonă centrală (Cotroceni / Eroilor)
  • Raportați această lucrare