Specialist promovare online/Specialist marketing
Axa Industries Srl
Piatra Neamt, Romania
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Obiectivul este promovarea imaginii companiei in mediul online si cresterea vizibilitatii produselor si serviciilor comercializate catre clienti.

Cresterea vanzarilor online prin platforme marketplace.

Cerinte

  • Gestionarea platformelor de comenzi online eMAG Marketplace, Cel.ro, etc; update preturi, stocuri, imagini, adaugarea produselor noi si eliminarea produselor scoase de la vanzare, verificarea procesarii comenzilor;
  • Gestionarea campaniilor de promovare online (Google Ads, Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, website-uri de profil) analiza rezultatelor campaniilor si optimizarea bugetului de publicitate.

    Campanii de promovare a produselor noi, campanii de informare a clientilor existenti, remarketing.

    Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Echipa tanara formata din oameni pozitivi, inteligenti si prietenosi;
  • Mediu de lucru confortabil;
  • Salariul oferit este in functie de experienta, pregatirea si valoarea adaugata pe care candidatul o poate aduce companiei.