KEY ACCOUNT EXECUTIVE SIBIU
CAROLI FOODS GROUP SRL
Sibiu
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Esti om de vanzari si iti plac provocarile? Iata o noua provocare pentru tine!

Avem acum disponibila pozitia de KAE Sibiu, care ti se potriveste perfect, daca :

  • Esti entuziast, dinamic, iti place sa comunici si sa relationezi cu cei din jur;
  • Ai minim studii medii finalizate(liceu cu Bacalaureat)-studiile superioare reprezinta avantaj;
  • Ai carnet de conducere si conduci frecvent;
  • Ai experienta in vanzari minim 2 ani (preferabil intr-o companie FMCG) si minim 1 an in relatia cu conturile KA.
  • Descrierea jobului

    Principalele tale responsabilitati vor fi :

  • realizarea obiectivelor de vânzări la nivelul KA alocate,
  • menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii,
  • promovarea politicii de vanzari si a standardelor de calitate, in scopul dezvoltarii afacerii in zona de responsabilitate si obtinerii rezultatelor pozitive.
  • Candidatii potriviti profilului vor fi contactati in termen de o saptamana de la depunerea cv-ului.

    Asteptam cu interes aplicatia ta!

    Raportați această lucrare