Contabil (cu experienta) - Saga
Marcont General S.R.L.
Navodari
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare economice definitivate;
  • Minim 3 ani experiență in domeniul contabil-financiar bancar ;
  • Cunoștințe solide în ceea ce privește legislația în vigoare privind domeniul financiar-bancar;
  • Cunostinte bune Excel / Word;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare

    Experienta de lucru in programul SAGA constituie un avantaj

    Descrierea jobului

  • Evidenta contabila completa : balanta, bilant;
  • Urmarirea inregistrarilor in sistemul informatic si verificarea reflectarii corecte in contabilitate si la timp a operatiunilor derulate clienti;
  • Verificarea modului de gestionare si arhivare a documentelor operate;
  • Comunicare cu clientii;
  • Colectare completa si in termen a documentelor contabile, de la clienti, in vederea prelucrarii acestora;
  • Respectarea politicii societatii cu privire la inregistrarile contabile;
  • Raportați această lucrare