MANIPULANT / LUCRATOR DEPOZIT
AMP DIAGNOSTICS SRL
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Apt pentru munca fizica
  • Disponibilitate la efort prelungit (stat in picioare, ridicare / manevrare de greutati)
  • Constiinciozitatea si acuratetea sunt cele mai importante cerinte
  • Auto-organizare și motivatie eficienta
  • Atitudinea orientata catre echipa este obligatorie
  • Experienta de lucru in industria alimentara, farmaceutica sau chimica constituie un avantaj
  • Descrierea jobului

    Noul membru al echipei, singur sau alaturi de alti colegi, va avea urmatoarele indatoriri :

  • Incarca si descarca marfurile din mijloacele de transport cu ajutorul transpaletului
  • Aranjeaza marfa in depozit si spatiul de productie conform instructiunilor primite
  • Ajuta echipa de productie la pregatirea marfii pentru clienti
  • Pregateste coletele si / sau paletii pentru transport conform comenzilor primite si se asigura ca a pregatit corect marfa
  • Oferta noastra :

  • Salariu atractiv
  • Bonuri de masa
  • Abonament transport in comun
  • Raportați această lucrare