Administrator MongoDB
Sii
Iasi, Romania
2 zile în urmă
source : Just Join IT

Bash (nice to have)

Python (nice to have)

Cassandra (advanced)

Kubernetes (advanced)

MongoDB (master)

Na potrzebę realizacji projektów w branży eCommerce poszukujemy doświadczonego Administratora Baz Danych z bardzo dobrą znajomością MongoDB.

Dołączając do nas zyskasz możliwość pracy nad bazami o ogromnej skali, zawierającymi nawet do 300 TB danych.

Zadania :

  • Konfiguracja, skalowanie, utrzymanie klastrów MongoDB oraz Cassandra na Kubernetes, serwerach bare metal oraz cloud
  • Migracja baz danych
  • Wsparcie klientów wewnętrznych w rozwiązywaniu problemów na styku aplikacji i baz danych (modelowanie danych, analiza długich czasów odpowiedzi, połączeń do baz danych)
  • Tunning klastrów MongoDB w celu polepszenia wydajności
  • Umiejętności :

  • Bardzo dobra znajomość MongoDB od strony administrowania bazami danych
  • Umiejętność w rozwiązaniu problemów na styku aplikacji i baz danych
  • Umiejętność automatyzowania zadań administracyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu skryptów (Bash, Python) lub w innych językach programowania
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux
  • Wysoki poziom komunikatywności
  • Raportați această lucrare