Reprezentant Vanzari - Sibiu (perioada determinata 12 luni)
SC Mediplus Exim SRL
Sibiu
‎în urmă cu 8 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Profilul candidatului ideal :

  • Studii medii / superioare finalizate;
  • Experienta in vanzari minim 1 an - constituie avantaj experienta in piata pharma;
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere;
  • Orientare catre client, orientare spre rezultate;
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel);
  • Permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari.
  • Responsabilitati :

  • Promoveaza imaginea si serviciile companiei in relatia cu clientii-farmacii;
  • Contribuie la cresterea portofoliului de clienti, prin identificarea de clienti activi pe piata pharma;
  • Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
  • Identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte pe termen lung, securizeaza cifra de afaceri si termenele de plata;
  • Colaboreaza cu Reprezentantii Medicali ai producatorilor, din aria sa de acoperire.
  • Oferim :

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
  • Abonament la o clinica privata platit de companie;
  • Conditii speciale negociate pentru angajati pentru bunuri si servicii;
  • Un mediu de lucru provocator si dinamic;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max;
  • Contract pe perioada determinata de 12 luni cu posibilitate de prelungire.
  • Raportați această lucrare