AGENT VANZARI | SIBIU
HOYA LENS ROMANIA
Sibiu
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Abilitati interpersonale si de comunicare, atat in scris cat si vorbit
  • Persoana etica si dinamica cu atitudine pozitiva; orientare catre client
  • Responsabilitate fata de munca proprie si orientare catre indeplinirea targetului stabilit la nivelul companiei
  • Capabilitatea de a intelege cerintele clientului rapid si de a furniza clientului produsele si serviciile de care acesta are nevoie
  • Capacitate de planificare si organizare excelenta
  • Detinator carnet de conducere categoria B
  • RESPONSABILITATI :

  • Vanzarea produselor din portofoliul companiei in cadrul zonei alocate si indeplinirea obiectivelor de vanzari
  • Coordonarea si monitorizarea activitatilor clientilor
  • Cunoasterea amanuntita a produselor din portofoliu
  • Prospectarea pietei pentru a creste vanzarile in zona alocata, crearea unei baze de date complexe, mentinerea legaturii cu clientii existenti, identificarea si deschiderea de clienti noi
  • Preluarea comenzilor clientilor, transmiterea si procesarea acestora
  • Oferire suport tehnic, logistic si comercial clientilor
  • Monitorizarea prezentei si activitatii concurentei; propunerea de masuri pentru imbunatatirea pozitiei si imaginii companiei
  • BENEFICII :

  • Oportunitatea unei cariere de success
  • Lucru intr-un mediu profesionist
  • Cursuri de specialitate
  • Pachet salarial atractiv : salariu fix + bonusuri trimestriale
  • Autoturism, laptop, telefon mobil
  • Raportați această lucrare