REPREZENTANT ZONAL DE VÂNZĂRI
SEA ROMANIA
Bucuresti
‎în urmă cu 16 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare / medii

Experința de lucru în vânzări de min. 2 ani pe o poziție similară (constituie avantaj)

Cunoașterea produselor din gama organe asamblare, accesorii pentru mobilă și tapițerie, unelte pneumatice (constituie avantaj)

Permis de conducere categoria B

  • Orientare spre îndeplinirea obiectivelor și respectarea termenelor limită;
  • Abilități de vânzare și negociere

    Abilități de planificare

    Competențe de comunicare interpersonală

    Spirit de inițiativă

    Atitudine pozitivă și spirit pro-activ

    Flexibilitate și disponibilitate pentru o activitate preponderent în teren

    Descrierea jobului

    SEA ROMANIA angajează Reprezentant zonal de vânzări în BUCUREȘTI

    Prezintă, promovează și vinde portofoliul de produse în acord cu standardele și politicile comerciale ale societății

    Stabilește si menține relațiile cu clienții prin vizitarea acestora

    Identifică în mod activ și materializează oportunitățile de dezvoltare în zona alocată

    Analizeaza cerințele potențialilor clienți

    Urmărește respectarea de către clienți a condițiilor comerciale agreate

    Oferta

    Salariu fix + bonusuri din vânzări (după perioada de testare)

    Tichete de masă, în valoare de 20 lei / bon

    Prime de sarbatori

    Autoturism de serviciu, telefon, laptop

    Mediu de lucru profesionist

    Raportați această lucrare