Sudori, lacatusi si muncitori necalificati
Akis Group Srl
Timisoara, RO
1 zi în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Angajam sudori, lacaturi si necalificati pentru executie de scari si balustrade. Cautam persoane motivate, responsabile, Daca esti in cautarea unui loc de munca sigur si cu perspective pe termen lung.

Oferim un loc de munca sigur, salariu motivant si bonusuri ! Info la : 0722 858 514

Cerinte

Persoana motivata, responsabila, dorinic de a lucra intr-o echipa unde este respectat.

Conditii bune si alte avantaje !

Oferta (bonusuri, beneficii)

Alte avantaje

Raportați această lucrare