Programator Web/ Web Developer
Travel OS (DATACOM SRL)
Bucureşti
2 zile în urmă
source : Jobber

Candidatul ideal

Ne dorim ca viitorul coleg să aibe :

  • Cunoștințe solide de PHP OOP
  • Experiență relevantă în programarea și configurarea diverselor aplicații
  • Cunoștințe în administrarea bazelor de date SQL / NoSQL
  • Experiență în programare Web (HTML, CSS, Javascript)
  • Cunoștințe despre sistemul LINUX
  • Cunoștințe GIT
  • Cunoștințe ElasticSearch - avantaj;
  • Experiență de configurare și exploatare a unui ERP - avantaj;
  • Experiență cu REST APIs avantaj
  • Experiență în Laravel avantaj
  • PHP-unit / unit-testing - avantaj
  • Pe lângă aceste detalii tehnice, ne dorim ca noul coleg să vină la pachet și cu :

  • Inițiativă
  • Gândire creativă
  • Capacitate de organizare, structurare și planificare a activității
  • Autodidact
  • Obiceiul de a pune sub semnul întrebării orice lucru primit de-a gata
  • Descrierea jobului (Ce vei face?)

  • Dezvoltare și implementare de aplicații software
  • Administrare baze de date SQL
  • Dezvoltare de module pentru aplicațiile proprii
  • Găsirea de soluții la provocări care par că nu ar avea una
  • Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Program de lucru flexibil
  • Dezvoltarea de proiecte software captivante și provocatoare
  • Integrarea într-o echipă tânară, într-un mediu de lucru profesionist și modern
  • Educare continuă
  • Descrierea companiei

    TravelOS este o soluție completă de management, dedicată agențiilor de turism : website, API-uri, baze de date clienți, emitere facturi, emitere contracte, CRM, ofertare, rapoarte, automatizări și multe altele toate într-un singur loc.

    Sistemul este gândit ca un totunitar, astfel încât să ajute la eficiența utilizatorului și concentrarea acestuia pe vânzare.

    TravelOS oferă un website ușor de utilizat, astfel că utilizatorii pot beneficia de cea mai bună experiență. În acesta sunt integrate API-urile partenerilor pentru a afișa tot timpul prețuri actualizate și pentru a oferi clienților posibilitatea de a efectua o rezervare online.

    De asemenea, software-ul oferă și un sistem de gestionare a documentelor, fapt ce ajută la creșterea productivității.

    Raportați această lucrare