Team Leader Depozit Stefanesti
Adecco Romania
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Descrierea jobului

Adecco Resurse Umane cauta pentru clientul sau, o companie importanta din domeniul Logistica, Sefi de Echipa pentru departamentele : Congelate, Refrigerate, Legume-Fructe, locatia fiind Stefanesti.

Candidatul Ideal

  • Experienta obligatorie de minim 2 ani pe o pozitie similara in domeniul Logistica sau Productie;
  • Cunostinte de operare calculator, in special MS Office si WMS;
  • Abilitati de analiza si raportare, supraveghere si control;
  • Bune abilitati de comunicare si interactionare;
  • Capacitatea de a lucra in conditii de stres;
  • Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi;
  • Descrierea jobului

  • Planifica si organizeaza activitatea de receptie / pregatire / livrare a marfurilor si urmareste incadrarea in indicatorii de performanta stabiliti;
  • Organizeaza si verifica respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru cu privire la miscarea fizica a marfurilor din depozit;
  • Supravegheaza si coordoneaza utilajele si a echipamentele de lucru;
  • Planifica si verifica activitatile desfasurate de personalul din subordine (aprox 10 persoane);
  • Mentine legatura cu clientii si furnizorii;
  • Gestioneaza intocmirea diverselor rapoarte saptamanale / zilnice / lunare catre clienti sau pentru uz intern.
  • Raportați această lucrare