SPECIALIST ACHIZITII PUBLICE – BRAND BIOEEL, TG MURES
BIOEEL SRL
Tirgu‑Mures
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare finalizate
  • studii juridice constituie avantaj
  • cunoasterea sistemului SICAP (SEAP)
  • curs Expert Achizitii Publice constituie avantaj
  • cunostinte operare PC
  • nivel ridicat de automotivatie si simt al responsabilitatii
  • capacitatea de a lucra in echipa
  • gandire analitica, precizie, atentie la detalii
  • spirit de initiativa, punctualitate, flexibilitate
  • Descrierea jobului

  • promovarea companiei si produsele Brand Bioeel in relatia cu beneficiarii de tip spitale (publice si private), clinici medicale
  • monitorizarea procedurilor de achizitii : licitatii, cereri de oferte, achizitii directe, consultarea pietei, etc in SICAP
  • intocmirea documentatiei de participare in cadrul procedurilor de achizitii publice, monitorizarea intregului proces pana la semnarea contractelor si ulterior pana la inchiderea contractului
  • monitorizarea statusului procedurilor si solutionarea lor : clarificari, contestatii, amanari, anulari, etc
  • organizarea si arhivarea documentatia aferenta activitatii desfasurate
  • urmarirea modificarilor in legislatia privind achizitiile publice
  • realizarea obiectivelor alocate zonei arondate.
  • Raportați această lucrare