Asistent vanzari - Deva
Smyk All for kids SRL
Deva
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam o persoana motivata, cu spirit de echipa, dedicata, organizata, deschisa schimbarilor, care doreste să învețe într-o companie multinationala.

Daca iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic si placut, sa comunici cu oamenii, te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

Pachet salarial atractiv.

Bonuri de masa. (15 lei / zi)

Bonus la atingere target.(intre 15%-22%)

Prima concursuri semestriale.

Program flexibil.

Discount in magazinele Smyk pentru toate produsele.

Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in SMYK.

Training-uri de specialitate si posibilitatea de a promova in magazinele noastre atat in Romania cat si international.

Raportați această lucrare