Lacatusi, sudori, tineri absolventi liceu sau scoala profesionala, cu sau fara experienta
Rodax Impex Srl
Bucuresti, Romania
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Activitati specifice de lacatuserie, sudura si prelucrari mecanice sub indrumarea sefilor ierarhici.

Cerinte

Responsabilitate, echilibru si stapanire de sine, corectitudine, capacitate de lucru in conditii de "fabrica", preocupare pentru perfectionarea pregatirii profesionale.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dobandirea de cunostinte tehnice solide, de proceduri specifice de lucru si ordinea de executie a acestora, tipuri si parametri functionali ai utilajelor, masinilor-unelte, dispozitivelor de masurara si control, specifice unitatii, intelegerea si utilizarea documentatiei tehnice a lucrarilor si a utilajelor folosite.

Salariu motivant si beneficii in functie de capacitatea de a dobandi experienta.

Raportați această lucrare