Tamplar/Operator CNC
Job Connect
Sibiu, Romania
29 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Angajatorul este o fabrica de mobilier din apropierea Sibiului (25 de km distanta) ce apartine unui grup german cu peste 100 de ani vechime in fabricarea mobilierului.

Cautam un Tamplar sau un Operator Comenzi Computerizate care sa ajute in procesele de productie ale fabricii. In aceasta fabrica se realizeaza corpuri de mobilier pentru hoteluri de lux din Germania, Austria si Elvetia.

Vorbim despre corpuri de mobilier din lemn masiv, lemn stratificat si PAL.

Veti participa la realizarea unor corpuri de mobilier precum :

  • dulapuri de haine;
  • paturi;
  • mobilier de hol;
  • noptiere.
  • Veti lucra ajutat de tehnologie moderna pentru executia corpurilor. In fabrica exista mai multe sectii, fiind comenzi mari de care se ocupa toata fabrica.

    Veti lucra cu oameni talentati si cu multa experienta in tamplarie.

    Cerinte

    Aveti experienta sau calificare de tamplar.

    Sunteti pasionat de lemn si mobilier.

    Sunteti deschis, comunicativ si va place munca in echipa.

    Va avantajeaza activitatea intr-un singur schimb de luni pana vineri.

    Sunteti interesat si de tehnologie care va face munca mai usoara si ati mai lucrat pe CNC-uri.

    Sunteti dispus sa faceti naveta din Sibiu in Ocna Sibiului cu transportul asigurat de firma.

    Oferta (bonusuri, beneficii)

  • lucrati intr-un singur schimb;
  • tichete de masa;
  • transport asigurat din Sibiu;
  • prime si bonusuri;
  • tehnologie moderna de lucru si oameni cu experienta de la care puteti invata.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite