PERSONAL LABORATOR NDT/ OPERATOR NDT
SC NDT-TESTING SRL
Ploiesti
‎în urmă cu 11 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu -avantaj;
  • Descrierea jobului

  • Examinarea distructiva si nedistructiva ;
  • Rapoarte (prezentarea rezultatelor si documentarea lor);
  • Deplasari pe teren, la locatia / locatiile indicate de companie.
  • Beneficii :

  • Cursuri interne si externe de pregatire profesionala;
  • Posibilitate de a lucra in strainatate;
  • Salariu motivant in urma negocierii;
  • Telefon de serviciu;
  • Prime de sarbatori;
  • Raportați această lucrare