Cosilier vânzări (vitrină asistată)
Hunting Fun S.R.L.
Iasi
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Profilul viitorului coleg :

  • Ai o fire veselă şi responsabilă, te simţi confortabil şi orientat în relaţia cu clienţii ;
  • Dai dovadă de implicare şi participi activ cu propuneri de eficientizare a activităţii ;
  • Ești punctual și te descurci în situaţii de stres;
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Îți place să lucrezi în echipă;
  • Descrierea jobului

    Care vor fi responsabilităţile tale ?

  • Vei consilia şi oferi informaţii clienților în magazin;
  • Vei participa la activitatea de inventar a magazinului;
  • Te vei implica şi gestiona activitatea de la casa de marcat;
  • Vei verifica starea produselor şi expunerea în magazin conform procedurilor;
  • Te vei asigura că marfa de la raft este proaspătă și aranjată corespunzător;
  • Te vei asigura că magazinul este curat; atât sala de vânzare, cât și restul spațiilor;
  • Oferta noastră :

  • Training gratuit în dezvoltarea profesională;
  • Salariu motivant cu majorări salariale garantate anual;
  • Bonusuri lunare în funcţie de rezultate şi implicare;
  • Un ambient plăcut alături de o echipa devotată şi muncitoare;
  • Raportați această lucrare