Specialist în asistență pentru clienți
Informa Corporation srl
Ghiroda
‎în urmă cu 9 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Orientat către clienți, responsabil;
  • Atitudine pozitivă, spirit de echipă;
  • Orientat către rezultate;
  • Abilităti excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Descrierea jobului

  • Apelarea clienților business în scopuri financiare;
  • Verificarea clienților care au depus o solicitare pe site-ul web;
  • Răspunde rapid la întrebări adresate pe chat ;
  • Gestionarea reclamațiilor clienților;
  • Gestionarea contactelor cu potențialii clienți;
  • Desfășurarea activității la sediul companiei;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Mediu tânăr și dinamic;
  • Training specializat;
  • Realizarea altor activități secundare planului de marketing;
  • Program de lucru 9 : 00 - 17 : 00, luni - vineri;
  • Raportați această lucrare