Agent vanzari consumabile vopsitorii auto
I.N.P. Automotive Srl
Bucuresti, Romania
15 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Cunoasterea, promovarea si reprezentarea produselor specifice pe care compania le are la vanzare.

Cunoasterea si punerea in aplicare a cunstintelor ce tin de activitate de vanzare in sine de la promovare si pana la raport final si incasare.

Vanzarea si intretinerea portofoliului de clienti.

Dezvoltarea in numar de clienti dar si de numar produse minim per client.

Identificare zonelor tinta pentru promovarea si vanzarea produselor.

Contact, vizita, promovare, vanzare si incasare produse specifice companiei catre clienti tinta si alti.

Cerinte

Experienta in vanzari directe, cunostinte medii de utilizare pc, permis cat b experienta minim 1-3 ani.

Cursuri de vanzari sau cunoasterea tehnicilor de vanzare, cunoasterea ariei de lucru (oras) buna orientare in spatiu, usoara identificare a potentialului client.

Aspect placut cu bune abilitati de comunicare prin exprimare clara, Personalitate deschisa - relationeaza usor cu persoane necunoscute sociabil , sunt considerabile in lipsa unei experientei aplicate.

Fara cazier si fara urmariri penale!

Pentru cei lipsiti de experienta compania ofera pe perioada intermediara program de Intership preparational, unde se vor studia si aprofunda cunostiinte necesare vanzari in general dar si de specific de produse, ulterior se va face o reevaluare si oferta de munca ferma in baza evaluarii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu Baza : Valoare Contract 2000

Salariile au baza o vanzare minima obligatorie si direct proportionala , peste care se aplica suplimentar comisioane cu valori diferite per grade de vanzare si doar la incasare

Contract de munca perioada nedeterminata!

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite