Project Manager/ Designer/ Tehnician Proiectant
Manpower
Stefanestii de Jos
‎în urmă cu 6 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Pentru unul dintre clientii nostri, companie specializata in campanii BTL, mobilier comercial, print outdoor suntem in cautarea unei echipe dinamice.

Cautam Project Manageri, Designeri si Tehnicieni Proiectanti pentru gestionarea si realizarea proiectelor locale si nu numai.

Cerinte :

  • Experienţa în specialitatea cerută (proiectare / productie / design pt mobilier / display / posm) : 2 ani
  • Studii : medii / superioare
  • Grad ridicat de autonomie
  • Capacitatea de a reactiona rapid
  • Cunostinte : AutoCad, Solidworks, Microsoft Office
  • Responsabilitati : Project Manager

    Project Manager

  • Gestionarea relatiei cu clientii
  • Primirea si procesarea cererilor din partea clientilor
  • Calcularea si crearea costului estimat pentru client urmarirea intregului proces
  • Gestionarea, urmarirea si respectarea termenelor de livrare agreate
  • Responsabil de mentinerea si respectarea cerintelor clientului
  • Designer

  • Sa primeasca toate brief-urile, sa dezvolte concepte si executii pentru proiectele respective ;
  • Sa respecte cerintele Clientului si sa colaboreze cu acesta in vederea indeplinirii conditiilor specifice
  • fiecarui proiect

  • Sa respecte termenele de predare a proiectelor catre Productie conform Brief-urilor si Comenzilor
  • Sa valideze tipurile de materiale din punct de vedere estetic, in conformitate cu proiectul
  • Tehnician Proiectant

  • Imbunatatirea continua a calitatii sistemelor aplicate, a procedurilor şi proceselor operaţionale, controlului şi a mijloacelor de producţie folosite
  • Identificarea si alegerea materiei prime de calitate în fabricarea produselor
  • Imbunătăţirea sistematică a capacităţii şi calificării personalului
  • Identificarea / recunoaşterea nevoii de schimbare, a cerinţei şi aşteptării clientului şi urmărirea performanţelor concurenţe
  • Raportați această lucrare