Project Manager - productie publicitara/mobilier comercial
CC Gold Business Services SRL
Stefanestii de Jos
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Minimum 2 ani experienta intr-un rol similar;
  • Studii medii / superioare absolvite;
  • Abilitati de comunicare si relationare, organizare;
  • Capacitate de efort si concentare pentru indeplinirea la timp a sarcinilor de serviciu.

    Operare PC : Word, Excel, alte programe.

    Descrierea jobului

    Pentru unul dintre partenerii nostri, o companie de productie publicitara premium ce furnizeaza pentru clienti din Romania si strainatate mobilier comercial, display si POSM, standuri expozitionale, decoruri, BTL, recrutam Project Manager in Bucuresti .

    Responsabilitati :

  • Mentinerea relatiei cu clientii din portofoliu : preluare cereri de ofertare, analiza, solicitare de noi informatii, consultanta, status;
  • Estimarea costurilor produselor in conformitate cu cerintele clientilor;
  • Transmiterea solicitarii complete departamentelui de Proiectare / Design;
  • Monitorizarea intregului proces de productie si colaborarea cu departamentele implicate;
  • Gestionarea timpilor de realizare a produsului si incadrarea in deadline;
  • Responsabil de mentinerea si respectarea cerintelor clientului;
  • Prospectare de noi clienti;
  • Monitorizarea constanta a progresului atins.

    Beneficii :

  • Pachet salarial motivant si negociabil in functie de experienta in domeniu;
  • Transport asigurat (masina sau decont benzina, dupa caz);
  • Beneficii aditionale in functie de realizari.

    Raportați această lucrare