Consilier telefonic clienti
Spielklub S.R.L.
Sibiu
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cunostinte perfecte de limba germana (conditie obligatorie)
  • Capacitatea de a lucra cu termene limita
  • Capacitatea de a lucra in echipa
  • Capacitatea de a duce la indeplinire sarcinile individuale de lucru
  • Foarte bune cunostinte de Microsoft Office, Outlook, Word, Excel si Acces
  • Experienta in relatii clienti / call center constituie avantaj
  • Salar in functie de responsabilitati de pana la 3000 lei net lunar.
  • Descrierea jobului

    Indatoririle principale sunt :

  • consilierea telefonica a clientilor
  • actualizarea permanenta a bazei de date
  • organizarea activitatilor in conditii de stres
  • respectarea termenelor limita
  • Dupa initiere se accepta si munca remote ( de acasa).

    Raportați această lucrare