Sales Representative
Adecco Romania
Cluj-Napoca
6 zile în urmă
source : Undelucram.ro

Adecco recruteaza pentru unul din clientii sai, un important producator de hartie pentru carton ondulat, a cartonului ondulat si a ambalajelor din carton ondulat, o pozitie de Sales Representative cu urmatoarele cerinte :

Candidatul ideal

  • Studii superioare
  • Experienta de vanzari : 2 ani in vanzari B2B
  • Permis de conducere categoria.B
  • Disponibilitatea de a călători în afara județului de domiciliu
  • Cunostinte Microsoft office (Excel, Word, etc.).
  • Persoana planificata, organizata, orientata spre rezultat.
  • Limba engleza cel putin nivel mediu
  • Capacitate de planificare și organizare a activităților
  • Descrierea jobului

  • Realizeaza planul de vanzari si implementeaza strategia si politicile de vanzari.
  • Contactează potențialii parteneri, prezintă organizația, produsele și serviciile pe care le oferă aceasta
  • Gestioneaza in mod eficient relatia cu clientii existenti (identificare nevoi, monitorizare stocuri, tratare obiectii / reclamatii, comenzi, livrari etc).
  • Urmareste realizarea obiectivelor de vanzari stabilite pentru clientii din zona alocata.
  • Mentine si dezvolta baza de date si relatiile cu clientii.
  • Efectuează vizite periodice la client
  • Monitorizează concurența, prețurile, producători, tendințele și întocmește rapoarte săptămânale
  • Se ofera :

  • Mediu dinamic si prietenos, plin de provocari si oportunitati de a creste intr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa
  • Program de training
  • Pachet salarial atractiv ce include salariu lunar plus bonus, masina, telefon mobil, laptop.
  • Poți aplica direct prin Adecco aici

    Raportați această lucrare