Sofer categoria B si profesionist C+E in Viseu de Sus / Jos
SC LAZ & STEF SRL
Borsa
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă
  • Ce reprezintă criteriile de selecție?

    Aceste criterii sunt considerate esențiale în procesul de selecție de către angajator. Înainte de a aplica, verifică CV-ul și asigură-te că îndeplinești toate aceste criterii.

    Descrierea jobului

    SC LAZ & STEF SRL din Viseu De Jos

    LAZ&STEF CENTRU COMERCIAL

    Angajez sofer categoria B si profesionist C+E in Viseu de Sus / Jos

    CERINTE :

  • Permis de conducere categoria B minim 3 ani - Experienta in condus minim doi ani
  • Fara cazier rutier sau judiciar
  • studii medii.
  • Descrierea jobului

  • livreaza produsele companiei la clientii din zona alocata;
  • incaseaza debitele clientilor, in conformitate cu facturile emise;
  • intretine o buna relatie cu clientii din portofoliu.
  • capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita.
  • OFERTA :

    SALARIU MINIM 1700 LEI

  • se ofera carte de munca
  • salariu atractiv
  • decontare naveta (daca este cazul).
  • Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV.

    Raportați această lucrare