Operator linie productie
CONTITECH ROMANIA SRL
Timisoara
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent de minim 8 clase;
  • Absolvent de scoala tehnica - reprezinta avantaj;
  • Disponibilitatea de a lucra in 4 schimburi;
  • Persoana stabila, dornica sa invete si sa acumuleze informatii noi;
  • Persoana serioasa, capabila sa lucreze in echipa.

    Descrierea jobului

    Compania Contitech angajeaza prin firmele de leasing colaboratoare Operator linie productie :

  • operarea utilajului pe care este repartizat respectand instructiunile de lucru si normele de calitate;
  • gestionarea si buna folosire a materialelor si materiilor prime folosite in procesul de productie, conform normelor de calitate;
  • respecta ordinea si curatenia la locul de munca pe toata durata timpului de lucru;
  • informeaza superiorul cu privire la problemele aparute la utilajul respectiv si incearca remedierea acestora in cel mai scurt timp posibil.
  • Oferta companiei Contitech este urmatoarea :

  • posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei;
  • pachet salarial atractiv (2920 Ron brut);
  • prime productie;
  • al 13-lea salariu;
  • tichete de masa de 20 Ron;
  • prime atractive in functie de performanta;
  • transport asigurat.
  • Raportați această lucrare