Stivuitorist Filiala Cluj
SC ENGLMAYER ROMANIA SRL
Floresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

In vederea ocuparii postului de Stivuitorist, disponibil in cadrul echipei de logistica la punctul de lucru din Gilau cautam persoane energice si motivate, dispuse sa invete lucruri noi si sa isi construiasca o cariera alaturi de noi in domeniul transporturilor.

Descrierea jobului

Sarcina principală a noului coleg este manipularea marfurilor si incarcarea camioanelor conform listelor de incarcare.

Printre principalele responsabilităţi se numără de asemenea :

  • Incarcarea-descarcarea camioanelor cu ajutorul stivuitorului si lizei electrice
  • Receptionarea marfurilor in depozit
  • Pregatirea marfurilor pentru livrare
  • Scanarea marfurilor de intrare si de iesire
  • Intocmirea de rapoarte de descarcare si de HUB
  • Etichetarea marfurilor
  • Pastrarea curateniei spatiului de depozitare.
  • Organizarea generala a depozitului
  • CERINTE :

  • persoana serioasa si harnica
  • disponibilitate la lucru in ture de zi Program de lucru de luni pana vineri.
  • Autorizatie ISCIR valabila si experienta anterioara constituie un avantaj.
  • Studii medii
  • OFERIM :

  • Mediu de lucru placut si motivant
  • Salar atractiv
  • Bonuri de masa
  • Asigurare medicala
  • Bonus concediu si performanta.
  • Oportunitatea construirii unei cariere de succes
  • Raportați această lucrare