Asistent relatii publice si comunicare
Netex Romania
Timişoara
5 zile în urmă
source : Jobber

Netex Romania angajeaza :

Cerinte :

  • Cunoasterea uneia dintre limbile de mai sus la nivel avansat ( scris, vorbit, citit )
  • Cunostinte MS Office
  • Cunostinte operare calculator
  • Responsabilitati :

  • Informează clienţii din baza de date alocată despre produsele existente pe site
  • Prelucreaza comenzile clienţilor (fax, email, telefon)
  • Noi iti oferim :

  • Posibilitatea de a lucra intr-o companie de e-commerce, printre cele mai bune din Europa
  • Sansa de a invata lucruri noi
  • Programe specifice de formare
  • Mediu de lucru provocator
  • Echipa tanara
  • Locatii : Timisoara, Sibiu, Cluj, Resita, Agnita, Medias.

    Raportați această lucrare