DESENATR TEHNIC
ARHIVOLTA STUDIO DE ARHITECTURA SRL
Iasi
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

ARHIVOLTA STUDIO DE ARHITECTURA angajeaza desenator tehnic absolvent al facultatii de arhitectura sau constructii civile proaspat absolvent cu diploma

Pot aplica si cei care nu au studii finalizate si care nu mai urmeaza nicio forma de invatamant.

Cunoasterea programului Arhicad este obligatorie!

Tu vino cu dorinta de a invata si motivat, noi te sustinem si te ajutam sa capeti experienta in team-ul nostru oferindu-ti contract pe termen nedeterminat si un salariu decent.

Descrierea jobului

  • Bune cunostinte de ARCHICAD
  • Detalierea modelelor (desenelor de executie) dupa indicatiile arhitectului cu ajutorul aplicatiilor de tip ARCHICAD,
  • Elaborarea desenelor de executie pe baza schitelor arhitectului,
  • Elaborarea desenelor de prospect si prezentare in spatiu,
  • Verificarea documentatiei grafice,
  • Intocmeste documentatii de proiectare care tin de specificul firmei,
  • Mentine relatiile profesionale cu clientii si potentialii clienti.
  • Raportați această lucrare